ASPEN WINTERPROOF

Przez wiele sezonów prezentowaliśmy Wam coraz doskonalsze wersje naszych śpiworków- mięciutkich, ciepłych i funkcjonalnych... Tym razem zebraliśmy wszystkie Wasze uwagi, komentarze i sugestie. Nowa, wyjątkowo ciepła i elegancka kolekcja ASPEN WINTERPROOF jest kwintesencją tego czego oczekujecie od produktu, w którym Wasze dzieci spędzą nie jeden sezon, nie dwa... 

Jest to mega ciepły i funkcjonalny śpiwór zimowy, który będzie służył przez cały okres wózkowania. Śpiwór podstawowy jest idealny do gondoli i fotelika samochodowego, a w kolejnym sezonie dzięki doczepianemu przedłużeniu zamieni się w śpiwór dla większego spacerowicza. Wszystko czego potrzebujecie w jednym produkcie!

Komentarze

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja
Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com