La Millou również świętuje BLACK FRIDAY

Mamy dla Was nową Zabawę w której jako główną nagrodę możecie wygrać limitowaną Torbę Feeria Large z saszetką! Wasze ZADANIE - Pokażcie nam jedno zdjęcie na którym Wasz skarb buja w obłokach, oczywiście jeśli macie kilkoro dzieci możecie pokazać nam wszystkie razem. Konkurs trwa do końca miesiąca! Do wyboru macie wzór Miss Cloudy (1 sztuka) lub Captain Adventure (2 sztuki) - kto pierwszy z WYGRANYCH OSÓB wybierze mailowo wzór będzie miał pierwszeństwo (czyli w dniu rozwiązania). Dodatkowo trzy wyróżnione osoby nagrodzimy przewijakami ze zdjęcia (zasady rozdania takie jak z torbami). Wyniki ogłosimy 05.12.2017.

Komentarze

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja
Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com