PREMIERA kolekcji #Ilovepanda by Marta Żmuda Trzebiatowska

Kolekcja ambasadorska #Ilovepanda powstała we współpracy z aktorką Martą Żmudą Trzebiatowską. Marta ma słabość do pand i uwielbia styl skandynawski, stąd kolorystyka czarno-biała i minimalizm. Kolory zostałī dobrane w taki sposób aby ułatwić najmniejszym dzieciom odbiór. Trzeba jednak podkreślić, że w kolejnych miesiącach pojawią się urozmaicenia kolorystyczne, ponieważ chcemy dogodzić każdemu. Marta jest pierwszą ambasadorką, która przyszła do nas z gotowymi rysunkami, jest bardzo pomysłowa i utalentowana. Co więcej miała w głowie swoją ukochaną melodię „Somewhere over the rainbow”, którą udało nam się połączyć z puszystą pandą i stworzyliśmy wyjątkową pozytywkę. Wielkim atutem pozytywki jest jej wodoodporność, możemy spokojnie prać ją w pralce. To tylko jeden z niezwykłych produktów jakie znajdziecie w kolekcji, oczywiście są w niej nasze bestsellery takie jak: Kura Babci Dany czy Kocyki Minky. Trzeba podkreślić, że motywy kolekcji #Ilovepanda są idealne zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Kolorystyka będzie pasować do większości pokoików dziecięcych i nie tylko! Marta ma wielkie serce i zdecydowała, że 5% z dochodu ze sprzedaży Jej autorskiej kolekcji trafi w ręce fundacji "Odzyskać radość".

Komentarze

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja
Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com