ZABAWA DLA przyszłych i obecnych mam

Zadanie konkursowe: czekamy na Wasze wyjątkowe wierszyki związane z najmilszymi wspomnieniami z okresu karmienia piersią (piszcie w komentarzach).Dodatkowo prosimy o: polubienie marek: LaMillou & Lansinoh Poland na Facebooku; zaobserwowanie marek: @la_millou & @lansinohfamily na Instagramie.

Oto nagrody: Za 1 miejsce: Laktator elektryczny pojedynczy Lansinoh oraz zestaw kosmetyków Earth Friendly Baby (lawendowy płyn do kąpieli, balsam do ciała, szampon, olejek do masażu oraz chusteczki nawilżane). Dodatkowo oczywiście nasza niezastąpiona Kura Babci Dany Velvet - wybór koloru kury pozostawiamy Wam. Osoby wyróżnione: 5 Kur Babci Dany Velvet. Zgłoszenia przyjmujemy na facebooku oraz instagramie do 25.10.2017 do końca dnia, wyniki ogłosimy 27.10.2017 w godzinach popołudniowych.

Komentarze

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja
Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com