ZABAWA - Kura po azjatycku!

ZABAWA - Kura po azjatycku!  Kochani, to nie będzie ani trochę historia kulinarna. To będzie historia podróżnicza z Kurą Babci Dany w tle. Doszły nas słuchy, że nasza własna kura wybrała się w podróż. Śledźcie ją razem z nami w programie Azja Express i wygrajcie własną. Jak to zrobić? Oglądajcie uważnie program Azja Express TVN, jeśli zobaczycie nasz produkt, szybko zróbcie mu zdjęcie. Wszystkie zdjęcia z danego odcinka wyślijcie do nas w jednym mailu na bok@lamillou.com wraz z odpowiedzią na pytanie: Który produkt La Millou najlepiej nadaje się na podróż do Azji i dlaczego? Najbardziej kreatywne odpowiedzi w dowolnej formie pisanej nagrodzimy Kurą Babci Dany po każdy odcinku. Jak długo się bawimy? Od samego początku do samego końca tej edycji Azja Express. Na co czekamy? Na kolejny odcinek Azja Express. Do dzieła! 

PS. Kto przegapił pierwszy odcinek - zawsze może wysłać do nas screeny z TVN Player :D oraz odpowiedź na pytanie: Który produkt La Millou najlepiej nadaje się na podróż do Azji i dlaczego? Zwycięzców 1 i 2 odcinka ogłosimy jednocześnie już w najbliższy poniedziałek (18.09). Nagrody czekają!  
Administratorem danych osobowych zbieranych na potrzeby ZABAWY - Kura po azjatycku jest Smartino spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Ruczaj 89, 02-997 Warszawa), dane zbierane są wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia zabawy, w tym uwzględnienia zgłoszeń, wyłonienia laureatów i wydania nagród. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do uwzględnienia zgłoszenia w zabawie. Osobom, których dane są przetwarzane przysługuje prawo dostępu do treści podanych danych oraz prawo żądania ich poprawiania.

 

 

Komentarze

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja
Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com