Blogerzy o La Millou

Blogi z którymi się przyjaźnimy i polecamy. Oprócz naszej pasji tworzenia drzemie w nas również pasja zdobywania sobie przyjaciół. Zebrało się tego już trochę. Część z nich to popularne blogerki i blogerzy, czyli ludzie, którzy świetnie piszą o rzeczach, które ich kręcą, a na dodatek mają niesamowity talent do robienia genialnych fotek. Co się dzieje, gdy się ma takich przyjaciół? Zobaczcie i poczytajcie sami.

 


 

0
1
2
3
4
5
6

0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

0
1
2
3
4
5

 

0
1
2
3

 

0
1
2
3

 

 

Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com