DOSTAWA KRAJOWA I ZAGRANICZNA

Wszystkie zamówienia złożone bladym świtem, ale przed godziną 9:00 (myślimy tutaj o wybraniu kuriera GLS i opcji zapłaty poprzez PAYU) zostaną natychmiast spakowane przez naszą ekipę i wysłane do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych. W takim przypadku - możesz się cieszyć swoimi nowymi produktami już po kilku dniach:-) 

Jeśli płatność będzie przelewem lub kartą - czekamy na zaksięgowanie wpłaty. Jeżeli wplata za zamówienie zostanie zaksięgowana do godz. 9.00 Twoje produkty wysyłamy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Odbiór Osobisty w naszym Showroomie przy ul. Klimczaka 1, Royal Wilanów w Warszawie. Jeśli jeszcze coś Ci wpadnie w oko, na miejscu można oczywiście dokonywać zakupu.

Kupując w La Millou macie zupełną swobodę wyboru dostawy, w zależności od Waszych potrzeb. Zamówienia zawsze starannie pakujemy do transportu. Jeżeli twoje zamówienie dotarło do Ciebie w uszkodzonym stanie, prosimy  abyś spisał protokół reklamacyjny przy kurierze.

Kurier GLS – szybko i przyjemnie. Koszt: 14 zł przesyłka dociera do najdalszych zakątków Polski przeważnie następnego dnia roboczego od daty nadania. (Jeżeli Twoja paczka trafiła po drodze do Parcel Shopu zadzwoń do firmy kurierskiej GLS pod numer 22 573-26-00 i poproś o jej ponowne dostarczenie).

Poczta Polska - nieco dłużej 3-5 dni robocze. Koszt: 11 zł. Przesyłki wysyłamy dwa razy w tygodniu. W środy i w piątki.

Odbiór bardzo osobisty. To nasza ulubiona forma dostawy, bo zaraz widzimy uśmiech na twarzy kupującego. Możecie odwiedzać nas codziennie w  naszym Showroomie przy ulicy Klimczaka 1, Royal Wilanów od Poniedziałku do Soboty w godz. 10.00-21.00 a w Niedziele 10.00-19.00 Poczekajcie jednak na maila z informacją, że Wasze zamówienie jest już gotowe do odbioru.

W naszym Showroomie możecie również zrobić dodatkowe zakupy. Oprócz tradycyjnej oferty znajduje się tu wiele perełeczek, nowe połączenia kolorów, pojedyncze sztuki prototypów czy wzory, które np. wysyłamy tylko za granicę. Przyjmujemy płatności gotówką oraz kartą. 

Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com