La Millou na świecie

Kto by pomyślał? Nasze kochane La Millou znajdzie dystrybutorów poza granicami naszego pięknego kraju? A jednak. Widocznie nie tylko w Polsce ludzie kochają to, co robimy. Tak więc, jeśli jesteście z jakiegoś powodu za granicą albo macie tam kogoś, kto bardzo pragnie stać się szczęśliwym posiadaczem jakiegoś produktu z La Millou, to poniższa lista jest właśnie dla Was. Trochę szprechamy, trochę spikujemy, znają nas dzieci na dalekiej północy, za oceanem i krajach, w których rodzice uczą jeść pałeczkami. Zapraszamy wszędzie jednakowo serdecznie.

Wiemy, z najbardziej wiarygodnych źródeł na świecie, iż niektórzy nasi klienci zmienili, zmieniają lub zamierzają  zmienić swoje ukochane miejsce na Ziemi. Jeżeli więc poniosło Was w świat albo macie przyjaciół lub znajomych, którzy szukają możliwości zakupu naszych produktów poza granicami naszego pięknego kraju, napiszcie na adres magdalena.tchorek@smartino.pl a Magda w try miga albo i szybciej prześle Wam adresy naszych dystrybutorów najbliżej zakątka świata, który Was interesuje. 

 

 

​AUSTRALIA * AUSTRIA * BELGIA * CYPR * CZECHY * DANIA * DUBAJ * FRANCJA * GRECJA * HISZPANIA * HOLANDIA * IRLANDIA * IZRAEL * KOREA * KUWEJT * LITWA * NIEMCY * NORWEGIA * ROSJA * SŁOWACJA * SŁOWENIA * SZWAJCARIA * SZWECJA * TAJWAN * UKRAINA * USA * WIELKA BRYTANIA * WŁOCHY *

Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com