WITAJCIE W NASZYM ŚWIECIE

Można by o nas rzec niepoprawni marzyciele, którzy kolorują rzeczywistość. Kreujemy, malujemy, bawimy się wzorami, materiałami i dodatkami. Wśród naszych produktów znajdzie się coś dla klasyków, coś dla awangardy, dla otwartych na świat optymistów i dla tych, którzy zwariowaliby bez odrobiny szaleństwa:) 

Jesteśmy otwarci i nie dajemy się zamknąć w sztywne ramy. Zapomnieliśmy już, co oznacza słowo trend, bo staramy się stąpać własnymi ścieżkami i kreować radosny świat, do którego zapraszamy wszystkich rodziców i ich pociechy. Dla tych małych, kochanych wycinków społeczeństwa postanowiliśmy uchylać nieba, otwierać horyzonty i poznać wszystkie kolory świata.

To z nimi miękko i bezpiecznie zderzamy nasze nowe pomysły, a ich uśmiech i zadowolenie pozwalają nam sądzić, że zrobiliśmy wszystko najlepiej jak tylko się dało. Od pierwszej szalonej myśli, od pierwszego szkicu, aż do ostatniego szwu i zapakowania produktu w nasz firmowy woreczek. Wiemy, że wraz z naszym produktem otrzymali to, co w nas najlepsze i to, czym kochamy się dzielić - niczym nieograniczona radość.

Dla nas La Millou oznacza miło, kolorowo i bezpiecznie. Trzymamy się tej dewizy jak miś koala gałęzi i patrząc na rosnącą liczbę uśmiechniętych twarzy, wiemy, że dalej musimy tak trzymać. Polubiły nas polskie dzieci i polscy rodzice, ale do La Millou przytulają się również setki, a nawet już tysiące fantastycznych ludzi na kilku kontynentach...

Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce, posiadają niezbędne atesty, a wiele z naszych produktów uzyskało nagrody lub wyróżnienie w prestiżowych konkursach a także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Chcieliśmy i nadal chcemy, by wszystko, co wychodzi spod naszych rąk kojarzyło się z czymś wyjątkowym. Usilnie opieramy się bylejakości, kiczowi, by La Millou było dla wszystkich przykładem tego, że w naszym kraju, spotykając na swojej drodze odpowiednich ludzi, da się zrobić produkty, których nie powstydziłaby się żadna matka na całym świecie.

Tu w La Millou nie ma tajemnic. Jeśli masz nawet najdziwniejsze pytanie na temat naszych produktów lub materiałów – po prostu napisz do nas lub zadzwoń. Na pewno znajdziemy dla Ciebie chwilę na pogawędkę, bo dzięki nim jesteśmy bogatsi o doświadczenia i opinie, które płyną z ust i maili najważniejszych dla nas ludzi - troskliwych i dumnych rodziców.

Uśmiechnięty jak zawsze, Zespół La Millou

BEZPIECZEŃSTWO

Lubimy się bawić, ale nigdy w eksperymenty, dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, a przez sito naszych, często bardzo długich, poszukiwań przechodzą tylko te surowce, których właściwości potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami i atestami. I już. Na całym świecie usilnie szukamy bezpieczeństwa dla dziecka i pewności dla mamy. Dbamy, aby nasze produkty nie zawierały substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka, gwarantując prawidłowy rozwój i przyjazne środowisko. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi producentami tkanin. Surowce używane w produkcji naszych artykułów spełniają najsurowsze normy bezpieczeństwa, potwierdzone CERTYFIKATEM OEKO-TEX 100 W KLASIE I. Produkty posiadające ten certyfikat spełniają restrykcyjne wymagania stawiane artykułom dla niemowląt i małych dzieci.

  • Klasa I potwierdza nieszkodliwą dla zdrowia zawartość formaldehydu, substancji bardzo niebezpiecznej dla niemowlęcia poprzez wdychanie i kontakt ze skórą.
  • Nasze tkaniny są wytrzymałe i jednocześnie delikatne. Kolory pozostają żywe i trwałe dzięki unikalnej a zarazem bardzo bezpiecznej metodzie nadruku, potwierdzonej Certyfikatem Oeko-Tex 100.
  • Wypełnienia w naszych kołderkach i poduszkach wykonane są z najwyższej jakości antyalergicznej włókniny silikonowej, posiadającej Certyfikat Oeko-Tex 100.
  • Również nici, których używamy posiadają Certyfikat Oeko-Tex 100.
  • Nieprzemakalna folia i inne plastikowe materiały wykorzystywane w naszych akcesoriach nie zawierają ftalanów ani BPA.

Nasze produkty są pozbawione niebezpiecznych elementów. W śpiworkach do spania, gdzie zastosowaliśmy zamek – jest on ukryty a korpusik nie posiada wystających elementów – zgodnie z wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w produktach dla małych dzieci.

Wypełnione kołderki i poduszki (jak również pozostałe produkty La Millou®) można prać w pralce, co w szybki i łatwy sposób pozwala na zachowanie maksymalnej czystości.

  • Tasiemki i metki w Sensorach Fun Pad™ mają długość zgodną z wymogami bezpieczeństwa.
  • Nasze poduszki dla niemowląt są bardzo płaskie, dzięki temu główka dziecka nie zapadnie się w nich.
  • Skrzydełka Angel's Wings® otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka nr Op- 4636/2014 ważną do 30.03.2020 roku
  • Zabawki La Millou® wyprodukowane są zgodnie z dyrektywami dotyczącymi produkcji artykułów dla niemowląt (w tym zgodnie z najnowszymi zmianami z 20 lipca 2011 r.)
  • Gryzak Woody Bunny otrzymał opinię IMD nr Op-4828/2016 ważną do 15.03.2019 roku.

Jak rozpoznać oryginalne produkty?

 

Od pierwszej do ostatniej nitki dbamy o to, by nasze produkty cieszyły Was swoją jakością, kolorami i delikatnością. Gdy spojrzycie na nasze produkty, gdy ich dotkniecie, to poczujecie, że to nie są tylko puste słowa, ale sens naszej pracy. Gdy kończymy tworzyć każdy produkt, sygnujemy go naszą metką, doczepiamy gustowny karnecik oraz zawieszkę serduszko i delikatnie składamy do firmowego woreczka lub torebki. Tak misternie sporządzony pakunek trafia do Waszych rąk. Możecie sami poczuć frajdę rozpakowywania go lub jak najlepszy prezent dać tę frajdę komuś bliskiemu.

 

 

 

 

Karnecik

 

Nasz firmowy karnecik oprócz tego, że jest ładny pozwala napisać Ci kilka miłych słów dla kogoś bliskiego, a nawet umieścić niewielki rysunek. Mała rzecz, a cieszy.

 

Płócienny Woreczek

 

Jak wiecie, dbamy o nasze produkty. Dlatego też żadne z nich nie wychodzi od nas pozbawiony ochrony. Do większości produktów dołączamy firmowy woreczek lub torbę. W ten sposób nasze produkty łatwiej przenosić, przyjemniej podarować.

 

 

Zawieszka serduszko

 

Zawsze chcemy, abyście poczuli, że wkładamy w naszą pracę całe serce. I pewnie dlatego do każdego produktu La Millou dołączamy zawieszkę‐serduszko. Uśmiech i serce podarować najłatwiej.

 

METKA

 

Nikogo pewnie nie dziwi, że nasze produkty mają oryginalną metkę – przecież wszyscy tak robią. Ale nasza metka to coś więcej. To jak pieczęć gwarancyjna, mówiąca że produkt jest gotowy, sprawdzony i możecie się nim cieszyć do woli.

Jak pakujemy nasze produkty?

Jak już pewnie wiecie robimy dużo ważnych rzeczy, żeby Wasz produkt był idealny i pozostał taki przez długie lata. Gdy kończymy go tworzyć, sygnujemy go naszą metką, doczepiamy gustowny bilecik oraz zawieszkę serduszko i delikatnie składamy do firmowego woreczka lub torebki. I już. Tak misternie sporządzony pakunek trafia do Waszych rąk. Możecie sami poczuć frajdę rozpakowywania go lub jak najlepszy prezent dać tę frajdę komuś bliskiemu. Nie mamy nic przeciwko temu – dla nas frajda to frajda.

 

Obsługa Klienta

Zapraszamy do kontaktu z nami zawsze, gdy będziecie chcieli się dowiedzieć o dostawach, nowościach, informacja o zamówieniach z e-sklepu, gdy będziecie chcieli z nami współpracować, a także wtedy, gdy chcecie się podzielić z nami Waszą radością. Gwarantujemy, że tu nikt nie odeśle Was z kwitkiem i nigdy nie zaznacie goryczy rozczarowania.

 

Ambasadorzy La Millou

Lubimy pracować z fajnymi ludźmi dlatego do współpracy zapraszamy znanych polskich artystów. Do świata La Millou dołączyli już: Anna Mucha, Magdalena Różczka oraz Katarzyna Zielińska. Współpracując z polskimi aktorkami, zadbaliśmy o to, by wszystko powstawało tu – w Polsce. Od szkicu do ostatniego szwu. Wszystko, co użyliśmy do produkcji naszych wyrobów – czyli materiały, nici i dodatki – jest gruntownie przebadane, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty i atesty. Sposób, w jaki wykonujemy nasze produkty gwarantuje, że nawet najbardziej szalone zabawy z naszymi produktami będą dawały poczucie bezpieczeństwa już od momentu narodzin.

 

 

Maciej Zakościelny
Maciej Zakościelny

Nieustraszony i bohaterski Dzielny Lew już teraz może zagościć w Waszych domach. Maciej Zakościelny - Twórca kolekcji, zaprojektował ją z myślą o swoim synku, a także o każdym małym chłopcu, który marzy, aby zostać Strażakiem:) Dzielny Lew pojawi się w całym asortymencie naszych produktów, ale na tym nie koniec!
Maciek ma pomysły na nowe produkty, które z radością wyprodukujemy, oraz szlachetny gest przekazania części dochodów na rzecz najbardziej potrzebujących - szczegóły niebawem.
Witamy ciepło nowego Ambasadora w naszym zespole i dziękujemy za dobrą energię, jaką wnosi Maciek na pokład La Millou!

Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz

Who's the rainbow master? - to pytanie zadała sobie Maja Bohosiewicz przed stworzeniem pastelowego świata kolorowych jednorożców. Tutaj tęcza goni tęczę, radość przeplata się z fantazją, a Maja z uśmiechem na ustach i typowym dla siebie szaleństwem oprowadzi Was po krainie władców tęczy. Wystarczy zajrzeć.

Anna Mucha
Anna Mucha

Od 2012 współpracujemy z Anią - aktorką, ale przede wszystkim mamą dwóch wspaniałych brzdąców. Ania zaprojektowała dla nas już dwie kolekcje La Millou by Anna Mucha Royal Skulls oraz Ptasie Radio. Obie kolekcje stały się szybko Bestsellerem.

Magda Różczka
Magda Różczka

W 2014 zasiedliśmy do projektowego stołu z Magdą Różczką. W wyniku tych posiedzeń powstała kolekcja „Meggie Rose”, a mamy mówią, że warto było siedzieć. Kolekcja ta niesie ze sobą głębsze przesłanie. Otóż wszystkie kocyki, pościele, poduszki i akcesoria, a właściwie część dochodu z ich sprzedaży, będzie wspierać niemowlęta z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, z którym Magda jest związana od lat.

Kasia Zielińska
Kasia Zielińska

W 2015 znaleźliśmy miejsce przy tym samym stole dla wiecznie uśmiechniętej i pełnej pomysłów Kasi Zielińskiej. Nie pamiętamy czy zaczęło się od ołówków czy kredek, ale na pewno zakończyło się to Feerią - letnią kolekcją torebek i akcesoriów dedykowanych mamom i nie tylko.

 

Kura, która zniosła szczęśliwe jajka

Poznajcie historię Kurki Babci Dany. Niby zwykła historia, ale odbiła swoje pozytywne piętno na La Millou i jest dla nas bardzo bliska. Otóż jakiś czas temu Babcia Dana – teściowa szefowej – wymyśliła, zaprojektowała, uszyła i podarowała swoim dwóm synom i mężowi kurkę-poduszkę. I… zrobiła rodzinną furorę. Kilka dni później kurka trafiła do naszego showroomu, bo szefowa bardzo chciała pochwalić się nią swojej wspólniczce. Kurka leżała tam jakiś czas, bo nikt jej nie chciał oddać, a każdy kto przychodził do La Millou, chciał ją kupić, choć nie było jej w ofercie. Tak więc zupełnie przypadkiem, kurka, która zachwycała wszystkich trafiła do produkcji – wszak klient to nasz pan. Kurka jest i piękna i wielofunkcyjna. Ma pełnić ważne role przez lata, więc na początku jest poduszką dla przyszłych mam, potem poduszką do karmienia, leżaczkiem dla niemowlaka, potem maskotką, a często kończy też jako podkładka pod laptopa.

W pierwszej wersji Kurka Babci Dany miała filcowe oczy i filcowe kukuryku i trochę różniła się od tej, którą możecie zdobyć teraz. Ale już po roku była cała bawełniana i miała piękny, mięciutki brzuszek. I taka udoskonalona kurka w 2013 roku, ku naszemu zdumieniu (i szczęściu!) otrzymała nagrodę Produkt Roku magazynu Mam Dziecko. I tak oto kurkę Babci Dany zaczął poznawać cały świat. Dziś zamawiają ją w USA, Izraelu, Korei Południowej, na Tajwanie, a nawet w Australii. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęsliwe i dumne,że produkt, który powstał – jakby nie patrzeć - z miłości do dzieci, dziś cieszy je prawie na całym świecie.

PIERWSZY KOCYK MINKY

Czy wiecie, że pierwszy kocyk minky w Polsce powstał właśnie u nas – w La Millou?

To najprawdziwsza prawda:-)  To był czerwiec 2011, dosyć gorący, nie tylko ze względu na temperaturę. To właśnie wtedy, po 6 miesiącach szalonych poszukiwań idealnej tkaniny, dobierania dodatków, picia kawy, nieprzespanych nocy, zastanawiania się i testowania – powstał ON - kocyk z wypełnieniem minky. 

Szukaliśmy czegoś, co połączy puchatość kołderki oraz przyjemną miękkość minky. I to właśnie ON trafił do sprzedaży – właściwie nie kocyk tylko kocyko-kołderka. Pasuje i do wózka i do łóżka. Pomaga utulić dziecko do snu, chroni przed chłodem i wiatrem. ON ma właściwie tylko jedną zaletę, ale za to jaką – brak wad! Jest idealny jeśli chodzi o utrzymanie czystości i praktycznie niezniszczalny. To nasz kolejny powód do dumy, klasyk La Millou, Jego Miękkość – kocyk Minky.

Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com