Przyłapani z La Millou

Przez te kilka lat przez nasz sklep oraz sklepy naszych dystrybutorów przewinęło się tylu klientów, że ciężko byłoby ich wszystkich poznać. Ale niektórych poznać możecie sami. Dlaczego? Bo to bardzo fajne, a często bardzo znane osoby, które tak polubiły produkty La Millou, że bez nich czują się niekomfortowo. Dlatego zabierają je na spacery, weekendy i wakacje. Czasem nam, a czasem komuś innemu udaje się ich przyłapać. Poznać ich możecie po uśmiechach na twarzy i kolorowych efektach pracy La Millou. Sami spójrzcie.

Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com