Szukajcie a znajdziecie

Fakt, że nasze produkty są kolorowe, przyjemne i bezpieczne doceniają nie tylko maluchy i ich rodzice, ale również cała rzesza ludzi, którzy dystrybuują je w przestrzeni internetowej. Zajrzyjcie do nich. Często można tam znaleźć perełki, których już nie produkujemy albo super okazje cenowe. Jeśli akurat nie macie czasu na szukanie, a bardzo Wam na czymś zależy, wyślijcie nam krótkiego maila na kontakt@lamillou.com, a my uruchomimy nasze pluszowe macki i postaramy się odnaleźć to, czego szukacie. Szybko, miło i kompletnie niezobowiązująco.

Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com