Współpraca

Projektujemy, szyjemy, sprzedajemy i pomagamy sprzedawać. Zawsze lubimy rozmawiać i dzielić się tym, co potrafimy najlepiej z naszymi partnerami i przyjaciółmi. Wierzymy, że każdy kontakt i każda współpraca jest ważna. Dlatego otwieramy się szeroko jak bramy Stadionu Narodowego na wszelkie formy kooperacji. Masz pytania, wątpliwości, pomysły. Podziel się nimi z nami. Nie gryziemy – zupełnie jak nasze produkty! Odezwiemy się na pewno.

Baner promocyjny

Witaj w świecie La Millou!Kochasz La Millou tak jak my i zawsze jesteś pierwszy! Jako pierwszy wiesz o nowościach, pierwszy zamawiasz, pierwszy dostajesz paczkę, pierwszy cieszysz się z pięknych rzeczy! Zapisz się na nasz newsletter i już zawsze bądź pierwszy.

A dodatkowo -10% na zakupy (dotyczy tylko naj-pierwszego zamówienia)

Po zapisaniu się otrzymasz od Nas wiadomość z linkiem aktywującym kod promocyjny. Jeśli nie możesz znaleźć wiadomości od nas w ciągu kilku godzin sprawdź spam, czasem wiadomości lubią tam trafiać :)

Subskrybując wyrażam zgodę na przesyłanie na mojego maila przez SMARTINO SP. Z O.O. newslettera o produktach i promocjach dostępnych na www.lamillou.com